INSTALACJE / STOISKO
Regulamin  |  Kontakt
INSTALACJE

Ten etap prac jest bardzo często, niesłusznie, traktowany przez inwestorów jako mało ważny. Skupiając się na materiałach do budowy ścian, dachu, oknach, dociepleniach wybór i dobór instalacji pozostawia się bardzo często elektrykowi i hydraulikowi z bardzo częstym zaakcentowaniem ”ma być dobrze i tanio”. 

 

Przy planowanej rozbudowie instalacji należy pamiętać, że ta branża rozwija się w ostatnich latach bardzo dynamicznie i warto już dziś pomyśleć o urządzeniach, na które w momencie inwestycji nas nie stać, a mogą być bardzo przydatne w przyszłości i z myślą o nich przygotować instalację.

 

Wykonując instalacje wewnętrzne warto pomyśleć o instalacji do zamontowania odkamieniacza wody, który przy twardej wodzie znacznie ułatwi utrzymanie czystości w domu, ale również zdecydowanie zwiększy żywotność nie tylko armatury, ale również pralki i zmywarki. Warto przygotować instalacje pod montaż klimatyzatorów, które nie tylko potrafią poprawić komfort życia, zwłaszcza na poddaszu, ale również szybko i tanio (inwertery) dogrzać pomieszczenie. Przygotowanie pod montaż wentylacji mechanicznej - wymiana powietrza, oszczędność energii, możliwość chłodzenia.

 

Warto do ogrzania pomieszczeń w domu wykorzystać ciepło wytwarzane przez kominek. To duża oszczędność energii , gdyż wykorzystujemy tu ciepło, które bez instalacji ucieknie nam przez komin. To na pewno inwestycja, która da nam nie tylko oszczędności, ale i dużo radości, gdyż ciepło płynące z kominka jest wyjątkowo miłe.


Wykonując w domu instalację elektryczną warto przygotować instalację pod alarm , monitoring , video domofon cyfrowy, rolety. Instalacja inteligentny dom, jeszcze kilka lat temu zarezerwowana tylko dla zamożnych inwestorów, z roku na rok staje się coraz bardziej dostępna.

 

OSPRZĘT
ELEKTRYCZNY
ALARMY
DOMOFONY
NAPĘDY
DO BRAM
INTELIGENTNY
DOM
ODKURZACZ
CENTRALNY
KINO
DOMOWE
OGNIWA
FOTOWOLTANICZNE
UZDATNIANIE
WODY
© 2019 e-targibudowlane.pl : Wszystkie prawa zastrzeżone