OTOCZENIE / STOISKO
Regulamin  |  Kontakt
OTOCZENIE

 

Coraz większą uwagę poświęcamy otoczeniu naszego domu, słusznie traktując je, nie tylko jako dopełnienie całości działań inwestycyjnych, ale przestrzeń organicznie związaną z naszym domem, w której wypoczywamy (ogród) i która zapewnia nam bezpieczeństwo oraz poczucie prywatności (ogrodzenie).

 

Rynek od wielu lat rozumie i reaguje na te potrzeby, mamy więc do wyboru coraz więcej elementów małej architektury, materiałów na drogi, ścieżki i tarasy, propozycji ogrodzeń. Jest coraz bardziej kolorowo, ekologicznie i coraz … taniej. 

 

Coraz większą rolę w aranżacji otoczenia odgrywa roślinność i światło. Właściwie oświetlone wejście, podjazd, taras zapewniają poczucie bezpieczeństwa, a odpowiednie oświetlenie ogrodu pomaga nie tylko korzystać z jego uroków do późnych godzin wieczornych, ale przez podświetlenie odpowiednich stref, roślin, wydobywa dodatkowe piękno, którego nie dostrzegamy przy świetle dziennym. Gdy dysponujemy dużym terenem warto zastanowić się nad strefami rekreacyjnymi - zarówno czynnymi w postaci boiska, jak i wypoczynkowymi - staw, oczko wodne. Często szukamy szczęścia, wypoczynku i relaksu w odległych zakątkach świata, by po latach zorientować się, że nasz Eden jest tak blisko - w otoczeniu naszego domu…

 

KOSTKA
BRUKOWA
BRUK
KLINKIEROWY
BRUK-KAMIEŃ
ODWODNIENIA
LINIOWE
ODPROWADZANIE
WODY DESZCZOWEJ
LAMPY
OGRODZENIA
STAL
OGRODZENIA
DREWNO
OGRODZENIA
KOMPOZYT
WIATY
GARAŻOWE
BASENY
BOISKA,
KORTY
© 2019 e-targibudowlane.pl : Wszystkie prawa zastrzeżone